WWW.HORIZONT-NARE.COM
© HORIZONT-NARE s.r.o., Vodní 342/5, 737 01 Český Těšín.  horizont-nare@horizont-nare.com    postmaster@horizont-nare.com   www.horizont-nare.com
Jsme vysoce kvalifikovaní a zkušení specialisté s celorepublikovou působností na komplexní řešení problémů s Vašimi přístupy do objektů a s bariérami v objektech, a to pomocí našich špičkových produktů a služeb.
Volejte na 800 10 10 73.  ID Datové schránky: txcan4b.

Nabídka madel a sanitárního vybavení

Nabízený sortiment zahrnuje téměř veškeré vybavení koupelen a toalet, a to jak pro běžného nebo náročného zákazníka, ale také pro společnosti a veřejné instituce. Žádost o bližší informace a nebo objednávky můžete zasílat na e-mail dehierova@horizont-nare.com nebo použít náš E-SHOP.

MADLA A ÚCHYTY

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Instalace do WC, sprchových koutů a koupelen. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí.
Další informace Další informace

SEDÁTKA A ŽIDLE

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Instalace na vany a do sprchovacích  koutů. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí.
Další informace Další informace

MAGIC CLEAN 7500

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ: Možnost instalace na klasický záchod. POUŽITÍ: Jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Zajišťuje hygienickou očistu po potřebě.
Další informace Další informace